offline site design software

Úspešné zmeny životného štýlu nemusia bolieť, ale musia baviť.

Ak sme roky išli nesprávnou cestou, nečakajme zázraky za týždeň. Získajte nástroje, funkčné princípy, manuál ako zvýšiť kvalitu svojho života. Nehľadajte skratky a špekulácie, ktoré neexistujú a nie sú udržateľné."Bohatstvo je schopnosť prežiť naplnený život". H. D. Thoreau

Ovládni svoje telo, nastav myseľ. Staň sa lepším človekom a partnerom pre druhého. 

To je podtitul najaktúalnejšej knihy na trhu o životospráve - Puzzle Života. Chceš si poskladať základy v nasledujúcich životných oblastiach ? 

Buď vďačný. Menežuj stres. Užívaj si cestu za svojimi cieľmi. 

V tom ťa bude podporovať 365 dní 24/7 diár Selfmanager 2017.

Prečo je kombinácia knihy s diárom taká výhodná (okrem ceny ) ? 

Na 150 stranách knihy Puzzle Života sa dozviete v každej kapitole (10 oblastí) to najdôležitejšie čo potrebujete vedieť do každodenného života v slovenských podmienkach. Zbaví vás presýtenosti protichodných informácií.

Možno, už z toho aj veľa viete, ale neaplikujete to. A v tom vám pomôže diár Selfmanager 2017. Bude ťa viesť, podporovať a pripomínať nadobudnuté poznatky. Takýmto spôsobom sa vytvára automatický systém zvaný zvyky

Som športovec,
silovo - nápravný tréner, odborník na preventívnu životosprávu a výživu, podnikateľ a dobrodruh.

Robím čo ma baví a rád pomáham druhým. Podporujem ich na svojej ceste za telesným či psychickým zdravým, sebavedomým a naplnením.

Keď sa raz človek o sebe naučí viac ( zbavovať strachu, neg. emócií, nájde čo ho baví, čo vie) jeho život dostane iný zmysel. a niet cesty späť :-)

"Neexistuje silná osobnosť bez ťažkej minulosti".

V prípade nenaplnenia očakávaní - garancia vrátenia peňazí.

Produkty sú cenovo zvýhodnené, aj preto, že ich vzájomnej synergii verím a ľudia, ktorí využijú túto kombináciu pravdepodobne získajú najviac pre seba. A to je pre mňa dôležité. Samostatne publikácie stoja nasledovne. 

Elektronická ekniha Puzzle Života

PDF

Ekniha je prostriedkom k efektívnemu čerpaniu informácií pre tých, ktorí preferujú digitálne zariadenia resp. sa radi vzdelávajú na cestách a nechcú so sebou nosiť knihu.

Tlačená kniha Puzzle Života

"Ovládni svoje telo, nastav myseľ. Staň sa lepším človekom a partnerom pre druhého".

Najaktuálnejšia kniha o životnom štýle na slovenskom trhu ponúka manuál na vybalancovanie 10 najdôležitejších životných oblastí, ktoré by podľa autora stát na pevných základoch.

SelfMANAGER 2017

"Buď vďačný, menežuj stres, užívaj si cestu za svojimi cieľmi 365 dní".

Nástroj v podobe diára, zbavený zbytočného balastu, obohatený o prepracovaný zoznam aj nástenku cieľov, zásobník cvikov, anatómie aj ne/vhodných potravín, bookwishlist a iné prvky. Navrhnutý denný harmonogram autorom najlepšie ako považoval za vhodné na základe nespokojnosti s inými diármi.

SPOLU 

Do vypredania zásob tlačenej edície diára na rok 2017 a knižného titulu Puzzle Života.

Prajem veľa zábavy pri skladaní svojho obrazu z najdôležitejších puzzle. Kedykoľvek ma môžete kontaktovať na tommy@tommypovajean.com

OBJEDNAŤ ZA 27 €
POZOR: V našom eshope je diár momentálne vypredaný. Posledné kusy sú dostupné v predajniach: