https://mobirise.com/

Video program 
Ovládni a oprav svoje telo Level 1 - 5

"Program je vzdelávacím doplnkom k atívnemu životnému štýlu. Obsahuje silovo - nápravný tréningový plán s ktorým vybuduješ pohybovo - silové základy, zistíš ako lepšie trénovať a dáš dokopy najslabšie články".

KDEKOĽVEK a KEDYKOĽVEK
Využi poznatky z programu a zatrénuj si, rozhýb sa, zacvič si vonku, v prírode, vo fitku, na dovolenke či v práci. 

Väčšina ľudí má problém, že ich cvičenie nebaví. S týmto videoprogramom sa naučíš lepšie využívať pohyb a AKO trénovať efektívne, bezpečne, zábavne a progresívne. A o to ide.

Ak si vieš predstaviť seba podobne rozcvičovať, potom môže byť tento program pre teba.

Video program obsahuje zásobník 8 minút základných a dôležitých cvikov pre rozcvičenie a rozohriatie. Naučíš sa zmobilizovať väčšinu kĺbov a zahreješ väčšinu svalov. Pripravíš svoje telo na primeranú záťaž v nasledovnom pláne jedného z piatich levelov.

90% programu je natočených na tomto Workout ihrisku, vďaka čomu sa naučíš ako trénovať samostatne vonku, ale bez problémov je program prenesiteľný aj do fitka, či domácnosti.

VIDEO PROGRAM OBSAHUJE

- Viac ako 50 cvikov s vlastným telom zoradených podľa obtiažnosti do piatich Levelov, ktorých cieľom je pripraviť ťa neustále sa zlepšovať, zvýšovať fyzickú zdatnosť, silu a pohybovú slobodu

- Viac ako 60 strán pre lepšie pochopenie inteligentného a prirodzeného pohybu, čo naše telo potrebuje a čo mu škodí vrátane návodu ako pracovať s programom

- Manuál na postupné zvládnutie cvikov a pohybov na zemi, kladine alebo plyoboxe, bradlách, hrazde a kruhoch

- Unikátnosťou plánu je celkový rozvoj silovo pohybových základov

- 4 Bonusové videá (Ako urobiť s ľahkosťou drep na 1 nohe Level 1 - 4, základy na kruhoch, efektívny pohyb na posilnenie trupu, brucha a celkovej sily taktiež v niekoľkých úrovniach a jeden multifunkčný veľmi výživný pohyb pre udržiavanie zdravých ramien, zápästí, kolien, achilovky, chrbtice aj diagonálneho prirodzeného reťazca vhodný na rozhýbanie kedykoľvek budete potrebovať) 

- Tréningový plán s popisom 

- Audio inštrukcie v každom videu na presnejšie zdôraznenie detailov, techniky aj chýb


Nečakaj recept na chudnutie ani program, ktorý ťa bude bičovať

Spaľovanie tuku núteným cvičením nefunguje, pretože nikoho dlhodobo nebaví "trpieť". Nie sme myši v kolesách. Áno, potrebujeme vyššiu fyzickú zdatnosť a viac pohybu (nie diéty a litre potu), čo bude viesť k zmene postavy a funkčnejšiemu metabolizmu.

Vedľajším efektom pravidelného pohybu, samozrejme lepší vzhľad je. Zamerajme sa však na kvalitu, hľadanie pohybu, ktorý nás dobíja - nie ubíja, herne rozvíja a buduje automatické zvyky.

Toto je návod na silový cielený tréning v systéme pohybov, ktoré nám tak kriticky v bežnom živote chýbajú, no naše telo ich potrebuje pre rovnomerne silné telo, vyživené kĺby, bezbolestnosť a veľa energie. 


Vybuduj telo v ktorom je radosť žiť. Nech sa stane cesta tvojim cieľom a zvykom hýbať sa inteligentne a prirodzene. 

Mgr. Tomáš Považan

Som športovec, absolvent FTVŠ a FM UK, autor knihy Puzzle Života, diára SelfManager, zakladateľ www.tommypovajean.com, podnikateľ, silovo – nápravný tréner a školiteľ, odborník na výživu a preventívnu životosprávu. Jedným slovom Manažér zdravia.

Manažment zdravia prezentujem ako budovanie preventívnej životosprávy a harmonického sebarozvoja – tela, mysle a ducha vedúcich k naplnenému životu.

Podporujem ľudí na svojej ceste stať sa zdravšími, silnejšími, schopnejšími, šťastnejšími, úspešnejšími, lepšími partnermi a (seba)vedomejšími ľuďmi. Spolupracujem so športovcami, podnikateľmi, pripravenými a podobne nastavenými ľuďmi. 

Mohli ste čítať alebo sa o nás dozvedieť cez partnerov, infomateriály, rozhovory, publikácie, prednášky, články...

Tréning s vlastným telom sa v základoch
u MUŽOV a ŽIEN nelíši

Tento program je pre Mužov, ktorí

- sú športovci, začiatočníci resp. stredne pokročilí a nemajú väčšiu nadváhu ako 15 kg či vážne zranenia a obmedzenia

- sa chcú naučiť Ako technicky lepšie vykonávať základné cviky (efektivita = ušetrený čas)

- sa chcú dostať sa na úroveň 5 kontrolovaných sérií  (zhyb, kľuky, rovná stojka o stenu, drep na 1 nohe, vis vzad/ vpred, základy na kruhoch a bradlách, cviky na budovanie silného trupu a brucha) 

- chcú získať nevídanú silu ( od úchopu až po členky) a funkčný rozsah 

- chcú sa dozvedieť systém z viac ako 60 cvikov v náväznej postupnosti v 5 leveloch na celé telo (následná výhoda je potom v pripravenosti na prácu s externými závažiami)

- chcú investovať do budúcnosti, zbaviť sa bolestí a získať odolnosť svojich tkanív (kĺby, šlachy, svaly) či eliminovať riziko zranenia

"Nepotrebujeme sa viac potiť a nudne cvičiť. To čo potrebujeme v dnešnej dobe je cielený silový tréning a veľa pohybu, ktorý nás prirodzene baví."


Táto postupka je cesta, podľa ktorej pôjdeme v tomto programe:

Primárne: Stabilita –> silamobilita - technika –> vnímanie - pohyb – výkon (vytrvalosť, rýchlosť) - automatizácia -> nové zručnosti 

Sekundárne: vzhľad, chudnutie, naberanie svalov, kondícia, energia, dobré pocity, sebavedomie, zvyk

Tréningy zvládnu aj Dámy,ktoré

- chcú byť silné, pevné, elegantné a sexy 

- sa chcú naučiť lepšie rozumieť svojmu telu (svaly, funkcie, viac súvislosti..)

- nechcú len precvičovať nudné cviky na karimatke a robiť do bezvedomia drepy, výpady, skoky, švihadlo

- chcú rozvíjať svoje schopnosti, svoju atletickú elegantnosť a gymnastickú ladnosť, ktoré majú v sebe

- vedia, že bez hrazdy alebo kruhov nikdy nedosiahnu trvalú krásu

- chcú získať silu, z ktorej nerastú obrovské svaly, ale rozvíjajú pohybový potenciál, spevňujú a robia ženu schopnejšiu.

- zároveň sa chce nechce hnať za fitness ideálom a životným štýlom  s diétami, cvikmi odkázanými na fitko, ktoré sú neudržateľné

- nemajú nadváhu viac ako 15 kg

Z praktického semináru v BB 21.5.2017. Kurzisti si prvý krát vyskúšali kompletný program: Ovládni a oprav svoje telo Level 1 - 5. Čo povedali na 7 hodinový Workshop? 

Si pripravený/á  ? 

Netvrdím, že to bude jednoduché. JE TO PRACNÁ CESTA, ALE JEJ OVOCIE NIE JE LEN SEZÓNNE (forma na leto). BUDE NA NÁS KVITNÚŤ AŽ DO POSLEDNEJ ZIMY (do konca života).

Vždy je najťažší prvý krok - od ničoho k niečomu. Ty môžeš mať teraz najaktuálnejší systém budovania silových základov na slovenskom trhu, ktorý ťa bude sprevádzať niekoľko mesiacov,  pomôže ti ušetriť čas, vyhnúť sa chybám a posunúť sa tak rýchlejšie.


Cena video programu je zámerne relatívne nízka. Keby ste si spravili prieskum trhu, zistili by ste, že stojí v prepočte  5 - 10x menej ako podobné zahraničné programy. Či napríklad 2 - 3 indiv. tréningy v bežnom fitku, kde sa nedozviete systém, len si niečo odcvičíte. Rozhodol som sa byť touto cestou dostupný čo najviac ľuďom.


PODPORA a Ďalšie výhody

Kúpou produktu naša spolupráca nekončí, ALE začína. K programu môžeš očakávať moju podporu vo forme prístupu do VIP uzavretej FB skupiny, ktorej účelom je slúžiť ako tréningové fórum a poradňa, kde môžeš pridávať svoje videá na kontrolu a otázky s nejasnosťami.

Možno tento program nenaplní tvoje očakávania, pretože potrebuješ niečo iné, začať inak, niekoho iného. A v tom sa ti budem snažiť poradiť tiež.

Dostaneš tak spätnú väzbu na to, čo ti nie je zrejmé z videoprogramu (technika, aktivácia, plán resp. prečo si sa zasekol a nedokážeš napredovať) a dozvieš sa tak oveľa viac. Rovnako budeš patriť k VIP klientom so zvýhodnenými cenami na živých seminároch, kde ti poradím v prípade záujmu osobne.  


Viac názorov klientov a absolventov školení sa dozvieš na tomto linku  >>

KONTAKT
Mgr. Tomáš Považan
+ 421 904 188 099
tommy@tommypovajean.com
Banská Bystrica

UŽITOČNÉ LINKY
Blog a články
FB group Fórum Umenie Sebarozvoja
V Newsletteri vás čaká  30 day free LifestyleAcademy + Sprievodca ne/vhodných potravín + manuál na jedálniček

PREDAJCA