Absolventi Workshopu: Inteligentný & prirodzený pohyb vo Fitnesse v Bratislave

Workshop hodnotím veľmi pozitívne. Dostala som všetko, čo som potrebovala + niečo na viac. Niektoré informácii, ktoré nám Tomáš sprostredkoval mne osobne potvrdili to, čo som už v minulosti ovládala no v praxi až tak veľmi nevyužívala alebo možno nie do takej miery ako by som mala. Palica a zapästie tak to by mi nikdy nezišlo na um 🙂 Otázky na ktoré som potreboval odpoveď som nemusela vysloviť, pretože počas workshopu som na ne dostaval odpovede. Informácie s ktorými som disponovala mi pomohol Tomáš pospájať a padli do seba ako skladačka. Ukázal mi alternatívy, ktoré sú bežne využiteľné v praxi a hlavne pre mňa veľkým plus kedže veľa cestujem. Potvrdila a objavila som slabé články a viem ako s nimi pracovať. Za nedeľu moje telo ďakuje a teší sa na ďalšie stretnutie 🙂 .
Zuzana Husárová
A tak som sa po nedeli plnej pohybu ráno zobudil s neuveriteľne príjemným pocitom vo väčšine tela 🙂 normálne mám pocit že tie svaly hovoria „vďaka“ 🙂
Robert Kúšik
Bolo skvele 🙂 velmi ma potesilo ze sme presli trpezlivo vsetky zakladne pohyby a Tommy nielen vsetko prakticky ukazal, ale aj nam poopravoval prevedenie cvikov.. za mna palec hore
Zlobidlo Shidi

Absolventi Workshopu: Jedlo, ktoré baví, pohyb, ktorý chutí v Centrume funkčného tréningu, Banská Bystrica

Workshop ma veľmi milo prekvapil. Absolvoval som podobné školenia ale Tomášové vysvetlenie dôležitosti visu a jeho rôzne variácie bolo v mojich očiach zatiaľ najlepšie. Rôzne cvičenia a pohybové hry boli takisto veľmi zaujímavé. Som rád, že nemusíme za všetkým cestovať do Bratislavy.
Vlado, 27
Workshop sa mi veľmi páčil, bol to príjemne strávený čas s milými a rozhľadenými ľuďmi a tiež som sa dovzdela pre mňa nové a obohacujúce informácie, ktoré ma zasa posunú o kúsok ďalej.
Jana, 34
Workshop bol podla mojho názoru vedený velmi pekne a zrozumiteľne. A čo som sa naučila ? Čo nevieš urobiť pomaly, nemá význam robiť rýchlo 🙂 Konečne viem, prečo som taká pomalá :D. A čo mi to dalo ? Pochopiť, že kluč k velkým veciam je skryty v jednoduchosti a prirodzenosti.
Katka, 31
Páčila sa mi atmosféra a celková pohoda, aj keď začiatok bol trošku rozpačitý. Asi to bolo spôsobené tým, že sme sa všetci nepoznali a možno nevedeli, čo nás čaká. Ja som bola presvedčená, že takáto akcia musí byť úspešná. Spolupráca ľudí, ktorí majú radi to, čo robia a chcú svoje vedomosti odovzdať ďalej nemôže dopadnúť inak.
Jana, 35
Mňa zaujímal hlavne Tvoj pohľad na zdravú výživu a musím povedať, že si to podal zaujímavo a zrozumiteľne. Ďakujem za príjemne strávenú nedeľu 🙂
Danka, 23

Absolventi Workshopu: Daj sa dokopy a Ovládni svoje telo

Odpovede na otázku:

Čo sa ti najviac páčilo/ obohatilo ? Čo ťa napadá v tomto momente ? Čo ti prinieslo najviac zábavy, pohody, vedomosti?