Cenník služieb, publikácií a produktov

Vážim si svoj čas a úsilie vložené do hľadania , študovania, porozumenia, testovania, selektovania informácií od najlepších, premenené na skúsenosti a know how. A vážim si aj váš záujem. Preto sú nasledovné služby a cenník nastavené tak, aby ste si mohli vybrať na základe vašich časovo – finančných možnostípotrieb aj priorít. Verím, že v sumáre nájdeme spoločné riešenie a obojstrannú spokojnosť.


„Zdravie nie je všetko. No všetko je ničím bez neho“. Schopenhauer

Staňte sa aj vy lepším trénerom pre seba

Chcete vedieť ako a prečo som sa stal (aj) trénerom ? Popravde nikdy som ním nechcel byť. Bolo to pre mňa akési podradné povolanie. No tým, že som chcel vždy zlepšiť svoj výkon a schopnosti, dostal som sa do bodu, keď som videl problémy druhých z vyššej perspektívy, prešiel som si určitou cestou a videl prirodzene často krát riešenia. Je pre mňa naplňujúce, odovzdávať skúsenosti, pomáhať a dosahovať svoje ciele druhým. Verte mi, nemáte odkiaľ poznať všetky súvislosti ako by malo fungovať naše telo, ako udržiavať naše kĺby, svaly a všetky reťazce, štruktúry silné, pohyblivé a koordinované pokiaľ sa tomu nevenujete denne (napr. sledovaním takýchto zdrojov a videí KAŽDÝ DEŇ Článok: 12 top zdrojov, ktoré sa oplatí sledovať napr. na instagrame).


Silné, zdravé, fyzicky zdatné telo ako nástroj na sebarealizáciu a vyššiu kvalitu života pre seba aj druhých

Vždy som chcel byť fyzicky zdatný. Chcel som byť profesionálnym futbalistom. Mám rád futbal, skúsenosti zo žiackej gymnastiky, pohyb indoor/ outdoor ako taký. A dnes sa chcem pohybovo rozvíjať (hlavne silová gymnastika, ale aj atletické zručnosti a čo najlepšia kondícia na väčšinu aktivít – futsal, futbal, beh, tanec, turistika, zimné športy) a hlavne byť zdravý, dobre sa cítiť, byť spokojný s výzorom.

Práve kvôli tomu som pochopil hodnotu toho, aké úžasné je lepšie rozumieť sebe samému a svojmu telu. Užívať si ho, tešiť sa z pohybu. Vedieť ako sa zábavne rozcvičiť, ako urobiť biochemické zmeny (za pár minuút) aby sa zlepšila aj naša nálada. Ako pracovať povedzme s bolesťou, obmedzeniami, slabosťou… ale aj ako sa zlepšovať, neustále napredovať a učiť sa nové veci.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt acromion diversity         Súvisiaci obrázok

Metód je veľa, ale principov je len pár“.

Nie som však trénersky vševed. Sú oblasti, ktorým rozumiem viac a na ktoré sa špecializujem. Individuálna anatomická rozdielnosť je pravidlo nie výnimka . Každé telo je iné. Každého skúsenosti a vnímanie sú iné. Preto nikdy nenájdete toho NAJLEPŠIEHO. Každý čerpá v rámci svojich možností. Avšak je tu nejaká pravdepodobnosť, že niekto operuje s informáciami, ktoré zapasujú na vás. A dať toto všetko do súvislostí a vo finále pomôcť človeku považujem za trénerske umenie:

 1. Pohybovo – silová príprava, rekondícia a testovanie (mládež, dospelí aj športovci)
 2. Rehabilitácia, nápravný tréning, prevencia (bolesti chrbta, operované kolená/ ramenná…).
 3. Budovanie základov pre začiatočníkov (učenie základných cvikov a pohybov… )
 4. Rozvíjanie pohybových schopností a udržateľne rastúci výkon 

Vedľajším benefitom môže byť zvýšená kondícia, redukcia hmotnosti, nárast svalovej hmoty, estetika… avšak to nie je priorita. Cieľom je zdravie (cítiť sa a vyzerať dobre), zvyšovanie fyzickej zdatnosti bezpečným spôsobom, rovnomerný rozvoj pohybovo – silových schopností pre silné, zdravé, schopné telo.

V živote neexistuje dôležitejšia investícia ako investícia do SEBA… Žiadna finančná investícia sa nevyrovná, lebo ak si vypestujete ďalšie zručnosti, schopností, lepší prehľad a šikovnosť, práve to vám neskôr umožní dosiahnúť ekonomickú slobodu …“ Warren Buffet


 

1. Osobný tréning

od 15€/ tréning 1 osoba (45 – 80 min.)

od 20€/ tréning 2 osoby (pár alebo podobná úroveň) (60 – 80 min)

od 10€/ tréning pre malé skupiny (4 – max. 6 ľudí), určené pre páry, priateľov, kolegov. Podmienkou je rovnaký cieľ a vyrovnanosť skupiny.


*potrebné sa informovať o voľných miestach (0904188099, tommy@tommypovajean.com)

 • Začiatok spolupráce sa začína rozhodnutím a absolvovaním pohytumblr_ny128ycug71sge155o1_1280bovej príprav(k)y 10 – 20 tréningov. 
 • Pohybová prípravka je založená na dôkladnom naučení základných cvikov/ pohybov, rozcvičenia, uvoľnenia z čoho následne poskladáme tréningový plán a výrazne to urýchly progres aj kvalitu  (v rámci výuky sú integrované testy – pasívne, aktívne, FMS, vlastné, diagnostika, anamnéza, vstupný rozhovor…) 

(bez poznania základov ako funguje naše telo a techniky cvikov sa nedá postaviť bezpečný a efektívny plán, ktorý vedie k výsledkom ).

 • Zvládnutie techniky (základných cvikov a funkcií tela ŤAH/ TLAK/ DREP / MŔTVÝ ŤAH / VÝPADY – a selektované cviky a ich variácie na kruhoch, trx, hrazde, s kettlebel, jednoručkami, osou, expandrami a inými pomôckami) vám otvára dvere k samostatnosti a k výsledkom. Máte možnosť sa ďalej rozhodnúť či vám to stačí, budete pokračovať sami alebo s niekým iným, resp. spolu a nastavíme systém, tréningový plán podľa vášho cieľa
 • Ďalšie výhody: dlhodobá spolupráca výrazne zvyšuje šancu vytvorenia takých podmienok aby dosahovanie cieľov bolo stále uspokojivejšie, individualizácia vzhľadom k cieľom, potrebám, harmonogramu (úbytok hmotnosti, zvýšenie sily, kondície a výkonu, estetika, nové zručnosti), výživové poradenstvo podľa potreby (strava, doplnky, vzdelávanie…), úzka spolupráca a podpora

Základné a STORNO pravidlá:

 1. Dôvera a komunikácia sú základ
 2. 24 hod. a viac je možné preložiť tréning bez storno poplatku
 3. Menej ako 24 – 12 hodín je storno spoplatnené 50%
 4. Menej ako 12 hodín je storno vo výške ceny tréningu
 5. Pri zakúpení väčšieho množstva tréningov (balík). Ich platnosť trvá max. mesiac od posledného tréningu. Následne prepadávajú.

Držím sa jednoduchého pravidla. „Sme ľudia. Tak nimi buďme“. Pri neočakávaných situáciách (dopravné a zdravotné problémy, počasie ) kedy sa nebolo možné skôr spojiť, storno poplatok nie je vyžadovaný. Pri strate dôvery však spolupráca končí. 

2. Skupinové tréningy 

5€/ 60 min (nutné sa zaregistrovať a prihlásiť cez kreditový systém v rozvrhu www.cftbb.sk ) 

 • cieľom týchto tréningov je budovať pohybovo – silové základyVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt cftbb
 • silné, schopné a zdravé telo (cítiť sa a vyzerať skvelo)
 • pracujeme prevažne s vlastným telom, dôraz je na techniku a bremená využívame pri základných vybraných cvikoch
 • striedajú sa dva typy tréningov (ťah/tlak UpperBodyStrength a trup/nohy LowerBodyStrength)
 • podpora a edukácia v uzavretej skupine
 • vhodné pre mladých, starších, ženy, mužov, športovcov aj začiatočníkov

Viac Info: Skupinový tréning Nový Kurz GymnasticStrength: Čo je gymnastikcá sila a ako ju využiť ? Spoznajte jej princípy a základy

Ste kolegovia, priatelia, rodina a chceli by ste vytvoriť vlastnú skupinu (4-6 ľudí) ? Kontaktujte ma prosím.

3. Konzultácie a poradenstvo 50€/ hod.

 • rozsah tém je široký a je na vás urobiť si domácu úlohu a pripraviť čo najlepšie otázky
 • kniha Puzzle Života je manuálom na životosprávu  a 10 základných oblastí od výživy, tréningu, vzťahy, psychológiu, sebarozvoj, vzdelávanie, prevenciu až spánok. Je to široký záber, ale zároveň môj život a vášeň. Podelím sa o svoje nadobudnuté poznatky, skúsenosti a vyselektované informácie (pokiaľ budem poznať odpovede).
 • v oblasti výživy a prevencie mám najbližšie k všetkým bežným cieľom (hypertrofia, podpora výkonu, spánku, malnutrície, chudnutie, športové aj výživové doplnky…) z hľadiska zdravotných problémov hlavne metabolizmus, tráviace problémy, imunita, sklony k psychosomatike
 • v oblasti tréningu sa špecializujem na futbal, silovú gymnastiku, prevenciu a (p)rehab zranení (ramená, chrbát, bolesti, disfunkcie, disbalancie, zranenia, obmedzenia…)

4. Semináre od 50€

aktuálne sú v ponuke nasledovné semináre

 1. Silové a pohybové základy: Ovládni a oprav svoje telo Level 1 – 5 [1, 2]
 2. Workshop: Handstand „Ako sa dostať zo stojka do stojky“ [1]
 3. Silový tréning pre športovcov a trénerov
 4. Silová gymnastika Level 5 – 10 [1]
Aktuálne semináre

 


5. Kniha Puzzle Života  15,90 €

 • II. aktualizované vydanie v tlačenej aj e-forme Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt investing education

6. Diár SelfManager  16,90 €

 • diárový nástroj sebarozvoja, sebariadenia, sebapoznávania a sebarealizácie 

7. Vzdelávací a tréningový videoprogram: Ovládni a oprav svoje telo  (OOST) Level 1 – 5 (Pdf + videá) 59€

 • azda väčším benefitom ako samotný program je online coaching, podpora  a vstup do uzavretej FB skupiny, kde sú ďalší členovia, aktualizovanédoplnkové, inštruktážne a detailné informácie, ktoré pribúdajú s ďalším vývojom, poznatkami zo svetových kurzov, štúdia. Môžete radiť druhým alebo pýtať sa, či zdieľať svoje videá na kontrolu. Členstvo platí až do bankrotu FB (a potom sa presunieme na iné médium).polohy-obr

8. Video program: Handstand Master Level 1 (Pdf s info, plánom a prelinkovanými videami) 35€


*Kým začnete prerátavať a porovnávať ceny s druhými, odpovedzte si prosím na nasledujúce otázky:

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt otáznikKoľko by ste bol ochotní zaplatiť za okamžité odstránenie bolestí, niekoľkých kilogramov tuku, zlepšenie výkonnosti, poradenstvo v celkovej životospráve a stravovaní ? Koľko by vám trvalo získať resp. naštudovať a overiť tieto informácie ? 

Pri výbere trénera vždy zvážte jeho vzdelanie, skúsenosti, roky praxe, výsledky, vlastný vzor aj zanietenie.

Uvedomujem si, že to nie je málo peňazí. Predpokladám však, že na tejto stránke nie ste preto aby ste míňali, ale naopak do seba investovali. Z tohto dôvodu, pokiaľ vám nevyhovuje osobný tréning a ste možno viac samouk alebo z diaľky, môžete využiť programy a vzdelávacie materiály, intenzívne niekoľkohodinové semináre, konzultácie, kde sa dozviete aj iné zdroje na samoštúdium, resp. vyjasnite pochybnosti.

V prípade, že bývate v okolí môžete sa zúčastňovať skupinových tréningov, kde sa môžeme stretávať. Sezónne organizujem aj rôzne prednášky, projekty ako OutDoor tréningy, stretnutia v iných mestách, túry, otužovania a zahraničné Campy.

Vyberte si to čo vám vyhovuje najviac. Teším sa osobne.

S úctou Tommy

zdroje-trening