Zostavte si svoj prvý skutočne “zdravý” jedálniček

obalka

“Rád by som sa podelil s podobne mnou nastavenými ľuďmi o spracované informácie, ktoré som pre seba skladal celé roky”.

Prečo som dal “zdravý” do úvodzoviek ? Pretože, čo je zdravé je relatívne. Dnes je považované za bežné to, čo pre nás nie je prirodzené :-) Skôr ide o to učiť sa lepšie vnímať seba a rozširovať si svoju banku dáť hodnotejšími informáciami pre svoje vlastné lepšie rozhodovanie. Ja vám poskytnem základ, vylaďovanie sú detaily, ktoré nás jednoducho odlišujú :-)

„Ako nám môže človek, ktorý nás v živote osobne nevidel, radiť kedy, čo a koľko máme jesť?

Dlho som si nevedel rady s touto otázkou, emailami a záujmom o vytvorenie individuálneho jedálnička. Stále sa tomu vyhýbam. Myslím si, že je obmedzujúci, dlhodobo neudržateľný a stojí veľké peniaze. Ponúkam vám však návod, ktorý je výsledkom môjho systému a dlhoročne zbieraných informácií a skúseností s ľuďmi.

Ešte pred 5O rokmi nebolo treba sa s nikým radiť. Nejaká náuka o výžive nebola treba. Potraviny boli kvalitné a prirodzené, ľudia prirodzene-normálne nastavení. Dnes sa to musíme znova učiť, ak nechceme platiť za nevedomosť, dezorientáciu, informačnú toxicitu, moderný život a technologický pokrok svojim zdravím :-)

Vytvoril som preto prvú verziu „REAL FOOD GUIDE verzia 2015“ s návodom, kde si podľa stručných bodov budete vedieť podľa vlastnej chuti vybrať a vyskladať jedálničekhlavne získate lepší prehľad od výživnejších po menej vhodné potraviny/suroviny. A o to ide, vzdelávať sa zaujímavým spôsobom.

Pošlite si na email svojho sprievodcu ne/vhodnými potravinami a návod ako si zostaviť individuálny jedálniček. Na oplátku budem rád, ak mi napíšete či vám pomohol, či ste dostali, čo ste očakávali, či to bolo zrozumiteľné. Na základe toho budem môcť vylepšiť novú verziu, za čo vám ďakujem a ešte sa aj spoznáme :-)
intro jedlanicek 

Ak máte záujem byť so mnou v kontakte, dostávať týždenné stručné rady a tipy ohľadom svojho rozvíjania aplikovateľné do života, najnovšie poznatky z kľúčových životných oblastí, rôzne iné informácie o výhodách, novinkách a podobne, zadajte prosím svoj aktívny email, získajte sprievodcu a dajte vedieť čo si o ňom myslíte. Odber je možné zrušiť ihneď.

Tento jedálniček je žiaľ len všeobecné odporúčanie. V prípade záujmu a potreby konzultovania individuálneho nastavenia ako choroby, alergie, intolerancie, kalorická úprava, športové potreby, denný harmonogram ma prosím kontaktujte individuálne.

Páčil sa Vám článok? Povedzte o ňom aj Vašim priateľom:
Jedálniček