Miesto rátania kalórií, zamerajte sa na to aby v prijatých kalóriách bolo týchto 5 nutrientov (vit. D3, vit. K2, vit. B12, vit. C a Mg) v svojej strave a rapídne zvýšite šancu, že vám v nej už nebude nič chýbať. Zároveň podporíte prirodzené samoliečebné mechanizmy svojho tela, ktoré vám môžu priniesť zlepšené zdravie (cítiť sa a vyzerať skvelo).

SÚVISIACE ČLÁNKY, kde si môžete pozrieť detaily a zdroje:
Úvod TOP 5 mikroživín: http://tommypovajean.com/top4mikroziviny/
Vit. D – dlhovekosti: www.tommypovajean.com/vitamind
Vit. K2 (kvality a kvantity života): www.tommypovajean.com/vitamink2
Horčík: www.tommypovajean.com/horcik
Vit. C: www.tommypovajean.com/vitaminc
Kniha Puzzle Života II. vydanie – najaktuálnejšia kniha o životospráve a sebarozvoji na slov. trhu www.kniha.tommypovajean.com
Diár SelfManager II. – druhá verzia diárového nástroja určeného na celkový sebarozvoj s integrovanou tabuľkou ne/vhodných potravín, priestorom pre výber potravín a vlastné recepty Viac info: www.diar.tommypovajean.com
Sprievodca ne/vhodnými potravinami pod článkom v menu: www.tommypovajean.com

Autor knihy Puzzle Života, silovo – nápravný tréner, odborník na výživu a preventívnu životosprávu. Ako „manažér zdravia“ pomáham ľuďom s optimalizáciou životosprávy – pohyb, výživa, spánok, nastavenie mysle, vzťahy, prevencia, príroda, sebarozvoj, ktoré vedú k napĺňaniu ich života a cieľom.

Prirodzená strava a manažment stresu sú pravdepodobne najkľúčovejšími faktormi k podpore samoliečebných mechanizmov organizmu. Preto som napísal knihu Puzzle Života, ktorá je základným manuálom a odporúčam ju všetkým svojim súčasným aj budúcim klientom. Vykonaním tohto samoštúdia urobíme prvý krok k mentalite úspechu a vykročeniu na svoju novú cestu. Môžete tak ušetriť mnoho peňazí a najmä svojho životného času. Ovládni svoje telo, nastav myseľ. Staň sa lepším človekom a lepším partnerom pre druhého – je podtitul tejto publikácie.

Ak sa ti páčil tento článok, nezmeškaj nový a ostaň informovaný. Rovnako sa môžeš tešiť na 30 dňovú Lifestyle Academy, ktorá ťa každý deň niečo naučí.

Získaj sprievodcu ne/prirodzenými potravinami + Návod na zostavenie jedálnička podľa individuality, denného harmonogramu a cieľa.

Vaše údaje sú u nás v bezpečí spracované podľa slovenskej a európskej legislatívy. Potvrdením tlačidla vyjadrujete súhlas so spracuvaním podľa zásad vašich údajov. Žiadny SPAM. Odber možné zrušiť kedykoľvek.

Ak sa Vám článok páčil, môžete ho zdieľať: