Plánujete dovolenku, ale ešte ste si nevybrali ? Uvítali by ste profesionálny športový program, cestovanie, fiesty, tanec, oddych v jednom ?

Toto je priatelia moja milovaná Almería,

panorama-galeria-turismo-998x300-almeria

Minulý rok som sa snažil pre vás zorganizovať MenorCAMP na panenskom ostrove. Ale nedokázal som ekonomicky zabezpečiť transport pre toľko ľudí koľko sa mi hlásilo. Verím, však, že aj to sa mi jedného dňa podarí.

PREČO ALMÉRIA

V Almérií som strávil viac ako polroka svojho života, kde som bol prvý krát na erazmuse a druhý krát som tu cez leto trénoval a stážoval. Nachádza na na absolútnom juhu Španielska. Je to krásne stredne veľké mesto.

l 60847670  almeria-map1

O ČOM BUDE VIP CAMP ?

Pre 3 – 8 z Vás to bude dovolenka, športové sústredenie pod mojim vedením, dobrodružstvo, spoznávanie kultúry a zábava v jednom.

cabo-de-gata-nijar-natural-park-almeria-spain

Športové sústredenie:

Zahŕňa organizované profesionálne tréningy na pláži, na workoutových ihriskách, ktoré poznám alebo vo fitness, ktoré je na pláži. Viete, že sa venujem silovej gymnastike, silovo – nápravnému tréningu. To znamená, že sa naučíte všetko čo budete chcieť, čo vás bude zaujímať. Budeme sa snažiť nájsť rovnováhu medzi tým čo vám pomôže najviac (ciele) a čo vás baví (talent, vkus), v čom  vidím úspech dlhodobého a udržateľného napredovania.

Bude to intenzívny tréning a vzdelávanie v jednom. Nemusíte sa báť, že to nezvládnete, program a náročnosť prispôsobím pre vás. Keď niekde bude chcieť voľno (oddych, vlastný program a cestovanie – bude ho mať). Keď niekto bude chcieť pridať, tak spravíme dvojfázu. Z tohto dôvodu je to VIP camp pre pár ľudí, ktorí sú nastavení podobne ako ja a môžem sa im venovať.

Dobrodružné cestovanie:

Zahŕňa Malagu, kultúrne pamiatky a centrum mesta, prímorské letovisko Roquetas de Mar, národný park Cabo de Gata a viac ani nestíhneme 🙂 resp. sa dohodneme.

Zábava, tanec a fiesty:

Nočný život počas leta beží v Španielsku nonstop.

532890_3664619507032_1152136707_n

Oddych a chill:

Zahŕňa plážovanie, debaty, ranný/ večerný beh, plávanie, voleybal, bicykel, surfovanie s padákom, miestnu tržnicu, nákup a spoločná príprava jedla…

ig  1438620754_986509_1438621300_noticia_normal 

 

TENTO CAMP je PRE TEBA AK:

– ak si náročný, chceš od seba viac a nechceš len ležať na pláži alebo v rezorte

– ak si dobrodružný a aktívny typ

– ak je hodnota (výživa, tréning, lifestyle, sebarozvoj, zabezpečenie, program, mentoring, spoločnosť…), ktorú ti odovzdám vyššia ako cena, ktorú musíš zaplatiť

– ak máš rád španielskú kultúru, salsu, pohyb, teplo, slnko a more

crw_9499 crw_9286 11949710_10204350130506306_715184951_n

UBYTOVANIE

Zabezpečujem ja prostredníctvom prenajatia 1 – 2 bytov na pláži. Každý bude mať vlastnú izbu resp. s partnerom.

almeria-cine-localizaciones-paseo-maritimo-ciudad-presente-marinera-4

STRAVA

Na vlastné náklady. Avšak ukážem ti kde čo najvýhodnejšie nakupovať, ako pripravovať niektoré špeciliaty. Možnosť spoločných večier, opekačiek a podobne.

mercado

DĹŽKA CAMPU

10 – 21 dní v mesiaci September 2017. Podľa záujmu.

POZOR AKTUALIZÁCIA

Plánovaný odlet medzi 19 – 21. augustom (z Krakowa alebo BA do Malagy), návrat 1.9 alebo 8.9 (podľa výberu, možnosť ostať dlhšie).

CENA a ZÁLOHA

Cena VIP Campu je min. 550 a max 750€.

  • V cene je dvojsmerná letenka (Bratislava – Malaga, autobus do Almerie a späť) 200 – 250€.
  • Ubytovanie150 – 200€ (sám alebo s parťákom/ partnerom)
  • Poistenie – cca 15 – 30€.
  • Strava 100€.
  • Moje služby (tréningy, organizácia, guiding) 150 – 200€ (podľa počtu osôb).

Záloha sa platí 200€ do 31.6. (cena Campu), následne si počkáme a kúpime najvýhodnejšie letenky).

+ vreckové.

PRIHLASOVANIE

na email: tommy@tommypovajean.com, ak potrebujete vedieť viac, môžete mi napísať a obratom si môžeme aj zavolať.

FB skupina pre prihlásených VIP Camp Almeria 2017

*potrebujem vedieť počet dní a dátum, flexibilita výhodou


Možno Vás táto dovolenka výjde ako 10 dní v karibiku, thaisku, na sardínii alebo v grécku. No viem vám garantovať, že sa určite nevrátite prejedení, pribratí, ochudobnení a unavení z cestovania. Zažijete životný štýl, od ktorého sa nebudete chcieť odvrátiť. Naučíte sa veci, ktoré vám už nikto nevezme. Ak je toto čo potrebujete zažiť aby ste si to následne mohli prevziať do svojho životného štýlu, potom sa čím skôr rozhodnite a konajte.

Hasta pronto,

Tommy

 

Autor knihy Puzzle Života, silovo – nápravný tréner, odborník na výživu a preventívnu životosprávu. Ako „manažér zdravia“ pomáham ľuďom s optimalizáciou životosprávy – pohyb, výživa, spánok, nastavenie mysle, vzťahy, prevencia, príroda, sebarozvoj, ktoré vedú k napĺňaniu ich života a cieľom.

Prirodzená strava a manažment stresu sú pravdepodobne najkľúčovejšími faktormi k podpore samoliečebných mechanizmov organizmu. Preto som napísal knihu Puzzle Života, ktorá je základným manuálom a odporúčam ju všetkým svojim súčasným aj budúcim klientom. Vykonaním tohto samoštúdia urobíme prvý krok k mentalite úspechu a vykročeniu na svoju novú cestu. Môžete tak ušetriť mnoho peňazí a najmä svojho životného času. Ovládni svoje telo, nastav myseľ. Staň sa lepším človekom a lepším partnerom pre druhého – je podtitul tejto publikácie.

Ak sa ti páčil tento článok, nezmeškaj nový a ostaň informovaný. Rovnako sa môžeš tešiť na 30 dňovú Lifestyle Academy, ktorá ťa každý deň niečo naučí.

Získaj sprievodcu ne/prirodzenými potravinami + Návod na zostavenie jedálnička podľa individuality, denného harmonogramu a cieľa.

Vaše údaje sú u nás v bezpečí spracované podľa slovenskej a európskej legislatívy. Potvrdením tlačidla vyjadrujete súhlas so spracuvaním podľa zásad vašich údajov. Žiadny SPAM. Odber možné zrušiť kedykoľvek.

Ak sa Vám článok páčil, môžete ho zdieľať: